Wygrywamy z Jelonką - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: wtorek, 30.04.2024 | Imieniny obchodzą: Marian, Katarzyna, Jakub

Wiadomości

« powrót Wygrywamy z Jelonką

Wygrywamy z Jelonką

05.10.2023 13:09 Środowy wieczorny mecz z Sudetami wygrywamy zdecydowanie 95 : 71.

Mimo późnej pory wielu kibiców zdecydowało się obejrzeć mecz z Sudetami. Początek spotkania był wyrównany. W pierwszej kwarcie my mieliśmy kilku punktową przewagę, ale goście zdołali ją odrobić. W drugiej było odwrotnie, to my w końcowych jej fragmentach doprowadziliśmy do remisu. Po dużej przerwie w połowie kwarty ponownie zarysowała się nasza przewaga, ale tym razem Sudety nie były w stanie jej zniwelować. W kwarcie ostatniej dominowaliśmy na parkiecie, goście opadli z sił, a u nas lepiej funkcjonowała obrona, rzut z dystansu i kontratak. W końcowych minutach na boisku mogliśmy zobaczyć młodszych zawodników obu ekip. Drugie zasłużone zwycięstwo w sezonie stało się faktem.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Sudety Jelenia Góra  95:71 (18:18, 21:21, 28:19, 28:13)

Punktowali :

Weiss 17 (2×3), Bernecki 16 (2×3), Barycza 16 (2×3), Kurowski 14 (2×3), Wojciechowski 12, Zenner 10 (2×3), Barnaś 5 (1×3), Siołek 3, Tkaczyk 2, Szafarski, Ptaszyński, Szymański.